|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 11:42
|
|
Bus 337
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 11:43
|
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Hammersholt Byvej (Brødeskovvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Blismosen (Brødeskovvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Hanebjerg Skole, Brødeskov (Brødeskovvej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Nørre Herlev, Lyngevej (Brødeskovvej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Dønnegårdsvej (Bygaden)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Nørre Herlev, Strædet (Bygaden)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Hanebjergvej (Uvelsevej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Tilsbækgård (Enghaven)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Kongstedvænge (Uvelse Byvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Uvelse (Gørløsevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Uvelse Have (Gørløsevej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Lystrup, Søvej (Lystrupvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Skovly (Lystrupvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Lystrup Skov (Lystrupvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Lystrupvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Industrivej (Lystrupvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Bakkebo (Lystrupvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
|