|
Sankt Jørgens Skole (Sønderlundsvej)
|
|
|
Kl. 09:02
|
|
Bus 206
|
|
Egevej (Hedegade)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Platanvej (Hedegade)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Møllehusvej (Hedegade)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Kornerups Vænge (Bredgade)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Hestetorvet (Jernbanegade)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Hedevænget (Københavnsvej)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Hedeboparken (Dommervænget)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Hedemølleparken (Dommervænget)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Roskilde Svømmehal (Bymarken)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Gyvelvej (Bymarken)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Guldblommevej (Vindingevej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Stenkrogen (Køgevej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Ved Holbækmotorvejen (Motelvej)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Østervangsskolen (Astersvej)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Gartnervang
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
|