|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 11:45
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
|