|
Fjordvej (Gl. Egensevej/Mou)
|
|
|
Kl. 10:12
|
|
Bus 56
|
|
|
Enebærvej (Aalborgvej/Mou)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
|
Skellet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
|
Vasen (Sejlflod)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
|
Kærsholm (Gudumholmvej/Aalborg)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
|
Gudumholm Skole
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
|
Gudumholm (Aagade/Aalborg)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
|
Aagade (Gudumholm / Aalborg Kommune)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
|
Løgtagervej (Gadekærsvej / Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
|
Sejlflod (Aalborg Kommune)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
|
Vigen (Gadekærsvej/ Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
|
Tofthøjskolen (Tofthøjvej/Storvorde)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
|
Tofthøjvej (Storvorde)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
|
Smedevænget (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
|
Vandværksvej (Storvorde)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
|
Vestermarksvej (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
|
Kalenderparken (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
|
Septembervej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
|
Labyrinten (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
|
Postvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
|
Lucernevej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
|
Spergelvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
|
Selma Lagerløfs Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
|
Regionshuset (Fredrik Bajers Vej / Aalborg)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
|
Niels Bohrs Vej (Aalborg)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
|
Gullestrupstien (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
|
Ribevej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
|
Tarmvej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
|
Elisevej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
|
Hadsundvej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
|
Sohngårdsholmsparken (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
|
Eternitten (Østre Allé / Aalborg)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
|
C2
|