|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 09:51
|
|
Bus 200S
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé, Rosenlund (Mørkhøjvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
|
Buddinge Torv (Buddingevej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Buddinge St.
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
|