|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 12:24
|
|
Bus 176
|
|
Søborg Hovedgade (Vangedevej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Ericavej 33 (Ericavej)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
Ericaparken (Ericavej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Ericavej (Fennevangen)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Mosegårdsvej (Fennevangen)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
|