|
Gartnervang
|
|
|
Kl. 15:34
|
|
Bus 206
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Guldblommevej (Vindingevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Gyvelvej (Bymarken)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Roskilde Svømmehal (Bymarken)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Hedevænget (Københavnsvej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Hedeboparken (Dommervænget)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Hedemølleparken (Dommervænget)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
|