|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 09:45
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
|