|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
|
|
Kl. 13:08
|
|
Bus 130
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Østergade (Assens Kommune)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Sundhedscentret (Assens Kommune)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Korsvangcentret (Assens Kommune)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Brahesborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Bystævnevej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Aborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Møllegyden (Assens Kommune)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Turup (Assens Kommune)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Dyrhøjvej / Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Bogensevej 190 (Assens Kommune)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Skydebjerg (Assens Kommune)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Aarupskolen (Assens Kommune)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Bredgade (Assens Kommune)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Korsgade (Assens Kommune)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Aarup Station (Assens Kommune)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Indre Ringvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Røverskoven (Assens Kommune)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Bakkevej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Vissenbjerg Kirke (Assens Kommune)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Søndersøvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Vissenbjerg Centret (Assens Kommune)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Fuglebakken (Assens Kommune)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Odensevej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Havelundvej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Magtenbøllevej (Assens Kommune)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Odensevej 135 / Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Enggård (Odense Kommune)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Spedsbjerg (Odense Kommune)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
|
Camp Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Vejrup-Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Vejruplundvej (Odense Kommune)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Stegstedvej (Odense Kommune)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Elmelundsvej (Odense Kommune)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Rismarksvej (Odense Kommune)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Hauges Plads (Odense Kommune)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Åløkke Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Seniorhuset (Odense Kommune)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Ejlskovsgade (Odense Kommune)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
|