|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 07:15
|
|
Bus 600S
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Gammel Roskildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Vindinge, Rosenvang (Tunevej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Hundige St.
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
|