|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
|
|
Kl. 13:49
|
|
Bus 207
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Fugletoften
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Allerslev Kirke (Lejrevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Gevninge, Brugsen (Gevninge Bygade)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Dalager (Gevninge Bygade)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
|
Roskilde St.
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
|