|
Musicon (Maglelunden)
|
|
|
Kl. 14:05
|
|
Bus 202A
|
|
Teknisk Skole, HTX (Maglelunden)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Stenkrogen (Køgevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Schmeltz Plads
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Vestergade (Møllehusvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Sct. Jørgensbjerg Lokalcenter (Møllehusvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Rørmosen (Låddenhøj)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Bjergmarken (Låddenhøj)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Horsehøj (Låddenhøj)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Peblingevej (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|
Margrethehåb (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
|