|
Værløse St.
|
|
|
Kl. 11:32
|
|
Bus 151
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Gyvelvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Lejrvej)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Lejrvej ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
|