|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 14:19
|
|
Bus 1
|
|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Idavej / Bøjdenvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Hebevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Statsfængslet / Ladegårdsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Åparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Danehofskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Kirkepladsen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Nybrogade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Wørishøffersgade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Christianlundsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Nordmarksvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Stentevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Møllervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Møllervangen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Skaboeshusevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Rævebakkeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Hjortevænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Strandvænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Skovparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
|