|
Holte St.
|
|
|
Kl. 23:50
|
|
Bus 199
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Øverødvej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj syd (Øverødvej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj (Øverødvej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
Trørødskolen (Langhaven)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
Elleparken (Langhaven)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Vedbæk St.
|
Kl. 00:06
|
|
|
|
|