|
Kyndby Huse (Kyndbyvej)
|
|
|
Kl. 10:35
|
|
Bus 313
|
|
Kyndby (Kyndbyvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Toftevænget (Toftegaardsvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Skehøjvej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Dalby Huse Vej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Dalby Huse (Dalbyhusevej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Axelgårdsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Strandbovej (Strandgårdsvej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Over Dråby Strand (Lærkevænget)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Birkemosevej (Dråbyvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Frederikssund St.
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
|