|
Egense Fyr (Kystvej / Aalborg Kommune)
|
|
|
Kl. 15:03
|
|
Bus 56
|
|
|
Egense (Egensevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
|
Junoparken (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
|
Fjordvej (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
|
Enebærvej (Aalborgvej/Mou)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
|
Skellet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
|
Vasen (Sejlflod)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
|
Kærsholm (Gudumholmvej/Aalborg)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
|
Gudumholm Skole
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
|
Gudumholm (Aagade/Aalborg)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
|
Aagade (Gudumholm / Aalborg Kommune)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
|
Løgtagervej (Gadekærsvej / Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
|
Sejlflod (Aalborg Kommune)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
|
Vigen (Gadekærsvej/ Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
|
Tofthøjskolen (Tofthøjvej/Storvorde)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
|
Tofthøjvej (Storvorde)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
|
Smedevænget (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
|
Vandværksvej (Storvorde)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
|
Vestermarksvej (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
|
Kalenderparken (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
|
Septembervej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
|
Labyrinten (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
|
Postvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
|
Lucernevej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
|
Spergelvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
|
Selma Lagerløfs Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
|
Regionshuset (Fredrik Bajers Vej / Aalborg)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
|
Niels Bohrs Vej (Aalborg)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
|
Gullestrupstien (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
|
Ribevej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
|
Tarmvej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
|
Elisevej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
|
Hadsundvej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
|
Sohngårdsholmsparken (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
|
Eternitten (Østre Allé / Aalborg)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
|
C2
|