|
Hornbæk St.
|
|
|
Kl. 13:55
|
|
Bus 347
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Nygade (Kronborgvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Havnepladsen (Jernbanevej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
|