|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 16:00
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
|