|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 03:05
|
|
Natbus 98N
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 03:06
|
|
Kl. 03:06
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 03:07
|
|
Kl. 03:07
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 03:07
|
|
Kl. 03:07
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 03:08
|
|
Kl. 03:08
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 03:09
|
|
Kl. 03:09
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 03:13
|
|
Kl. 03:13
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 03:14
|
|
Kl. 03:14
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 03:15
|
|
Kl. 03:15
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 03:15
|
|
Kl. 03:15
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 03:16
|
|
Kl. 03:16
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 03:17
|
|
Kl. 03:17
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 03:18
|
|
Kl. 03:18
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 03:19
|
|
Kl. 03:19
|
|
|
|
Landerslev (Landerslevvej)
|
Kl. 03:21
|
|
Kl. 03:21
|
|
|
|
Rugtoften (Landerslevvej)
|
Kl. 03:21
|
|
Kl. 03:21
|
|
|
|
Holmegårdsvej (Landerslevvej)
|
Kl. 03:23
|
|
Kl. 03:23
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 03:25
|
|
Kl. 03:25
|
|
|
|
Onsved Huse (Skibbyvej)
|
Kl. 03:26
|
|
Kl. 03:26
|
|
|
|
Onsved (Skibbyvej)
|
Kl. 03:28
|
|
Kl. 03:28
|
|
|
|
Krogstrup Kirke (Skibbyvej)
|
Kl. 03:29
|
|
Kl. 03:29
|
|
|
|
Ny Krogstrup (Skibbyvej)
|
Kl. 03:30
|
|
Kl. 03:30
|
|
|
|
Bonderup Old (Skibbyvej)
|
Kl. 03:31
|
|
Kl. 03:31
|
|
|
|
Bonderupvej (Skibbyvej)
|
Kl. 03:32
|
|
Kl. 03:32
|
|
|
|
Elmevej (Hovedgaden)
|
Kl. 03:34
|
|
Kl. 03:34
|
|
|
|
Damgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 03:34
|
|
Kl. 03:34
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 03:35
|
|
|
|
|