|
Glostrup St. (Sydvestvej)
|
|
|
Kl. 20:24
|
|
Bus 500S
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
|
Glostrup Nord (Nordre Ringvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
|
Fabriksparken (Nordre Ringvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
A
|
|
Bydammen
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
|
Skovvejens skole - vest (Skovvej)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
|
Egebjerghuse (Skovvej)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
|
Værløse St., under broen (Fiskebækvej)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
|
Bavnestedet (Fiskebækvej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
|
Fiskebækbroen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
|
Nordøststien (Bistrupvej)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
|
Birkerød St.
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
|
Birkerød Kongevej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 21:15
|
|
Kl. 21:15
|
|
|
|
|
Byagervej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 21:16
|
|
Kl. 21:16
|
|
|
|
|
Sjælsøskolen (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
|
Høsterkøbvej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 21:19
|
|
Kl. 21:19
|
|
|
|
|
Isterød (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:23
|
|
Kl. 21:23
|
|
|
|
|
Mariehøj Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Rungstedvej)
|
Kl. 21:25
|
|
Kl. 21:25
|
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:26
|
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
|
Ådalsparkvej (Højmosen)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
|
|