|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 15:52
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
|