|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 14:13
|
|
Bus 36
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Kongelundsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Østermarievej (Tårnbyvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Saltværksvej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Skøjtevej (Amager Strandvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
|