|
Trekroner Øst (Trekroner Parkvej)
|
|
|
Kl. 09:32
|
|
Bus 220
|
|
Stormandshøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Langehøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Arboretvej (Universitetsvej)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
RUC Syd (Universitetsvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Trekroner St. (Trekronervej)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Trekroner Skole (Trekroner Allé)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Østre Ringvej (Østbyvej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Østbyvej (Præstemarksvej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Hejrevej (Præstemarksvej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Solvænget (Ternevej)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Ternehaven (Ternevej)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
|