|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 10:15
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
|