|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 06:59
|
|
Bus 375R
|
|
Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Møllevang (Helsingørsgade)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Grønnetofte (Københavnsvej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital - Hillerød (Dyrehavevej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Psykiatrisk Hospital (Dyrehavevej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Egedammen (Skovledet)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Tolvkarlevej, Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Smedievej (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Kongens Vænge, ATP-huset (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Isterødvejen (Kirkeltevej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Kirkeltevej (Avderødvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Karlebo (Avderødvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Skydebanegård (Avderødvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Dyssegården (Avderødvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Avderød, Vejenbrødvej (Avderødvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Tranegård (Avderødvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Breelte Skov (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Breelteparken (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Bloustrødvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Hækkevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Mosevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Hørsholm Ridebane (Rungstedvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Hørsholm Skole (Rungstedvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Ørbæksvej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Vallerød Banevej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Frihedsvej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Rungsted Kyst St., Øst (Østre Stationsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
Bus 375R
|
|
Bolbrovej (Hulsøvang)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
|
Bolbro Villavej (Bolbrovej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Drosselvej (Bolbrovej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Hørsholm Hallen (Stadion Allé)
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|