|
Holte St.
|
|
|
Kl. 16:29
|
|
Bus 385
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Sortemosevej (Banevang)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Kirsebærgården (Kollerødvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
|
Askevangen (Rønneholt Parkvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Allerød, Rønneholtparken (Violvej)
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
|