|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 23:15
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
|