|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 13:33
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
|