|
Holte St.
|
|
|
Kl. 18:50
|
|
Bus 199
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Øverødvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj syd (Øverødvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj (Øverødvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Trørødskolen (Langhaven)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Elleparken (Langhaven)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Vedbæk St.
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|