|
Holte St.
|
|
|
Kl. 15:27
|
|
Bus 191
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Rønnebærvej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Piils Skov (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Mosevej (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Tesch Allé (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Vejlemosevej (Parcelvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Kildevældsvej (Parcelvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Parcelvej (Højdevej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Arnevej (Højdevej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Furesøvej (Højdevej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Søndervej (Furesøvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Furesø Parken (Furesøvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Virum Overdrevsvej (Furesø Parkvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Parcelvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Kirkebakken (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Virum Torv (Grønnevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Fuglsangvej (Virumvej)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Kongevejen (Skovbrynet)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Sorgenfri St. (Hummeltoftevej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Sorgenfri Torv (Grønnevej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Løvgårdsvej (Grønnevej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Sorgenfrivænget (Grønnevej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Virum Stationsvej (Virumvej)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Solgården (Virumvej)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Virum Vandvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Hummeltoftevej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Frederiksdal (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Sophienholm (Nybrovej)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Nybro Kro (Nybrovej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Nybrogård (Nybrovej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Kongshvilevej (Nybrovej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Hartmannsvej (Nybrovej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
|