|
Brønshøj Torv (Krabbesholmvej)
|
|
|
Kl. 09:50
|
|
Bus 10
|
|
Brønshøj Torv (Brønshøjvej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Bellahøjvej (Primulavej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Rødkildevej (Godthåbsvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Vanløse St., Jydeholmen (Jydeholmen)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Jydeholmen (Ålekistevej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Hyltebjerg Allé (Ålekistevej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Åbjergvej (Ålekistevej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Valby Langgade (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Maribovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Hansstedvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Landlystvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Lykkebovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Åhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Kirsebærhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Stakhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Vigerslevvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Åmarken St., ved broen (Åmarkvej)
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
|