|
Espergærde St.
|
|
|
Kl. 23:08
|
|
Bus 801A
|
|
Espergærde Center, Øst (Kløvermarken)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Stokholmsvej (Kløvermarken)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Ved Bækken (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Ametystvej (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Gl. Tibberupvej (Hornbækvej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Hovgårdsvej (Hovvej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Grydemosevej (Hovvej)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Højvangen (Hovvej)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Kornmarken (Hovvej)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Espergærde Gymnasium (Hovvej)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
Mørdrupvej (Hovvej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Dortevej (Agnetevej)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Piavej (Agnetevej)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Flynderupgård (Agnetevej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Idrætspladsen (Agnetevej)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Klostermosevej (Agnetevej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Poppelhaven (Nørrevej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Jollen (Nørrevej)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Borupgård (Smakkevej)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
Klyveren (Smakkevej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Masten (Smakkevej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Smakkevej (Klostermosevej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Svømmehallen (Klostermosevej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Prøvestenscentret (Prøvestensvej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
Bus 801A
|
|
Vapnagård, Svømmehallen (Borgm.P.Christensens Vej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Piskesmældet (Borgm.P.Christensens Vej)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Rytterbakken (Borgm.P.Christensens Vej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Helsingør Gymnasium (Borgm.P.Christensens Vej)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Kircksvej (Kongevejen)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Mads Holms Vej (Kongevejen)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 23:41
|
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:44
|
|
Bus 801A
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Marienlyst Allé (Nygade)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
Møllebakken (Gurrevej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Ægirsvej (Gurrevej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Bjarkesvej (Gurrevej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Baldersvej (Gurrevej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Skolealleen (Gurrevej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Vestervang Kirke (Gefionsvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Kronborg Ladegårds Vej (Blichersvej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Damvænget (Blichersvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Blichersvej (Kingosvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Abildgaardsvej (Kingosvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Olaf Rudes Vej (Abildgaardsvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Kristinehøjvej (Abildgaardsvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Eckersbergvej (Kronborg Ladegårds Vej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
Mariehøj (Kronborg Ladegårds Vej)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Lindehøj (Klostermosevej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Klostermosevej Nord (Klostermosevej)
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|