|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 00:39
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:46
|
|
Kl. 00:46
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 00:52
|
|
Kl. 00:52
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 00:55
|
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 00:56
|
|
Kl. 00:56
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 00:56
|
|
Kl. 00:56
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 00:57
|
|
Kl. 00:57
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 00:59
|
|
Kl. 00:59
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 01:00
|
|
Kl. 01:00
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 01:01
|
|
Kl. 01:01
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 01:02
|
|
Kl. 01:02
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 01:03
|
|
Kl. 01:03
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 01:03
|
|
Kl. 01:03
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 01:04
|
|
Kl. 01:04
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 01:05
|
|
Kl. 01:05
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 01:06
|
|
Kl. 01:06
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 01:07
|
ca. 00:00
|
Kl. 01:07
|
ca. 00:00
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 01:09
|
ca. 00:00
|
|
|
|