|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 13:27
|
|
Bus 18
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Ørestad St.)
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
|