|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 12:12
|
|
Bus 460R
|
|
Skellerødvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Langebæksgård (Sorøvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Langemosevej (Sorøvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Bringstrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Sigersted Huse (Sorøvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Hjortholmvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Tornmarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Ringstedvej, efter Brohusvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Fjenneslev,Thyrasvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Gartnervænget (Ringstedvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Egekærsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Pilegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Slaglille (Ringstedvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Søbjærg (Ringstedvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
St. Ladegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Tuelsborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Sorøhallen (Ringstedvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Hauchsvej (Alleen)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Esbern Snaresvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Fredensvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Ankerhus (Slagelsevej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Haverupvej (Slagelsevej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Borød Holme (Slagelsevej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Kindertofte (Sorøvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Sorøvej uf.126 (Sorøvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Sorøvej uf.87 (Sorøvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Ottestrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Skovsøvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Industrivej (Sorøvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Nørreås (Sorøvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Strudsbergsvej (Sorøvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
|