|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
|
|
Kl. 04:50
|
|
Bus 33
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:54
|
|
Kl. 04:54
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:54
|
|
Kl. 04:54
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:55
|
|
Kl. 04:55
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:55
|
|
Kl. 04:55
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:56
|
|
Kl. 04:56
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:58
|
|
Kl. 04:58
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:58
|
|
Kl. 04:58
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 05:00
|
|
Kl. 05:00
|
|
|
|
Goudavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Frieslandsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Kongelunden (Skovvej)
|
Kl. 05:02
|
|
Kl. 05:02
|
|
|
|
Skovvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:04
|
|
Kl. 05:04
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:04
|
|
Kl. 05:04
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:05
|
|
Kl. 05:05
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:05
|
|
Kl. 05:05
|
|
|
|
Sydvestpynten (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
Kongelundslejren (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
TAMU-Center (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
Rosenlundsvej (Kalvebodvej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
Søvang, Kalvebodvej (Fælledvej)
|
Kl. 05:10
|
|
Kl. 05:10
|
|
|
|
|
Kastanievej (Fælledvej)
|
Kl. 05:10
|
|
Kl. 05:10
|
|
|
|
Søvang, Rønnevej (Fælledvej)
|
Kl. 05:11
|
|
|
|
|