|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 16:55
|
|
Bus 350S
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
|
|