|
Hastrup (Hastrup Bygade)
|
|
|
Kl. 16:29
|
|
Bus 212
|
|
Vink - Hastrupvej (Hastrupvej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Snoldelev Kirke (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Bødkers Vænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Pilevænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Køgevej (Salløvvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Nørrevej (Brordrupvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Stenbakkegård (Brordrupvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Gadstrup Mose (Svanevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Gadstrupparken (Svanevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Svanevej (Ramsømaglevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Gadstrup Kirke (Slotsbakken)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Gadstrup St. (Hovedgaden)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Snoldelev Bygade (Køgevej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Finervej (Køgevej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Skalstrupvej (Køgevej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Lufthavnsvej (Køgevej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Tjærebyvej (Køgevej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Vor Frue Hovedgade
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Ærøvej (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Jordbrugsskolen (Køgevej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|