|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 13:19
|
|
Bus 350S
|
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
|
B
|