|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 15:27
|
|
Bus 318
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Odinsvej (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Færgegård (Skovnæsvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Gerlev (Bygaden)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Tørslev (Tørslevvej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Vestergade (Østergade)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Skuldelev Kirke (Østergade)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Skuldelev (Østergade)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Egevej (Østbyvej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Kildevej (Østbyvej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Teglværksvej (Østbyvej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Østby (Baunehøjvej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Sønderby (Skovvejen)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Selsø Kirke (Selsøvej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Manderup (Selsøvej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Kærvej (Selsøvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Skibby Kirke (Saltsøvej)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Irisvej (Rosenvænget)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
|