|
Ølby St. (Søndre Centervej)
|
|
|
Kl. 06:49
|
|
Bus 101A
|
|
Karlemosevej, Ølby St. (Stensbjergvej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|