|
Buddinge St.
|
|
|
Kl. 17:33
|
|
Bus 200S
|
|
Buddinge Torv (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Juni Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Stavnsbjerg Allé (Mørkhøjvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Husum Torv (Islevhusvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Husum St. (Islevhusvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Slotsherrensvej (Tårnvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Fortvej (Tårnvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Roskildevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Park Allé (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Friheden St.
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
|