|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 23:25
|
|
Bus 802
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Kongevejen (Mads Holms Vej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Belvederevej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Kierboesvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Montebello (Gurrevej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Solbakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Bøgebakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Tjørnevej (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Borupgårdskolen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
|