|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
|
|
Kl. 12:59
|
|
Bus 179
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Teglgårdsvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Ærenprisvej (Gentoftegade)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
|