|
Ferslev Skole (Rævedalsvej / Ferslev)
|
|
|
Kl. 22:49
|
|
Bybus 1
|
|
|
Poulstrupvej (Ferslev Byvej / Ferslev)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
|
Nordøstvej (Ferslev Byvej / Ferslev)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
|
Dall Kirke (Dallvej / Dall)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
|
Dall Villaby (Aalborg)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
|
Hyldemorvej (Dallvej / Dall Villaby)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
|
Finstrupgård (Dallvej / Dall)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
|
Systemvej (Dallvej / Aalborg)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
|
Dallvej (Aalborg)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
|
Dyrskuevej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
|
Firkløvervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
|
Provstejorden (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område B / Kennedy Arkaden)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
B1
|
|
Nytorv (Østeraagade / Aalborg)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
D
|
|
Jomfru Ane Gade (Borgergade / Aalborg)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
|
Østerbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
|
Zieglersvej (Østergade / Nørresundby)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
|
Lerumbakken (Østergade / Nørresundby)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Torv (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Kirke (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
|
Ø. Fælledvej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
|
Brixlund (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
|
Virkelyst (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
|
Gl. Høvej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
|
Bøgildsmindevej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
|
Kvickly (Loftbrovej / Nørresundby)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
|
Følfodvej (Halsvej / Vodskov)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
|
Rærup (Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|
Lille Engholm (Halsvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
|
Stae (Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
|
V. Hassing skole (Halsvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
|
Krogensvej (Halsvej / Vester Hassing)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
|
Springvandspladsen (Halsvej / Vester Hassing)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
|
Hækken (Halsvej / Vester Hassing)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
|
Teglværksvej (Aalborgvej / Gandrup)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
|
Østerhavensvej (Aalborgvej / Gandrup)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
|
Gl. Kongevej (Aalborgvej / Gandrup)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
|
Holtet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
|
Ulstedvej (Hals)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|
Damvej (Aalborgvej / Hals)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
|
Midtergade (Aalborgvej / Hals)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
|
Hals (Østergade)
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
|
|