|
Allerød, Rønneholtparken (Violvej)
|
|
|
Kl. 12:55
|
|
Bus 385
|
|
Askevangen (Rønneholt Parkvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Kirsebærgården (Kollerødvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Nymøllevej (Banevang)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
|