|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
|
|
Kl. 06:31
|
|
Bus 207
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Fugletoften
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Allerslev Kirke (Lejrevej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Gevninge, Brugsen (Gevninge Bygade)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Dalager (Gevninge Bygade)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
|
Roskilde St.
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|