|
Margrethehåb (Margrethehåbsvej)
|
|
|
Kl. 23:09
|
|
Bus 202A
|
|
Margrethehåb, Troldehøj (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Margrethehåbsvænget (Låddenhøj)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Horsehøj (Låddenhøj)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Bjergmarken (Låddenhøj)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Rørmosen (Låddenhøj)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Sct. Jørgensbjerg Lokalcenter (Møllehusvej)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Vestergade (Møllehusvej)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Kornerups Vænge (Bredgade)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Roskilde Ring (Søndre Ringvej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Zealand (Maglegårdsvej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
|
Slagteriskolen (Maglegårdsvej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Roskilde Handelsskole (Maglegårdsvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Musicon (Maglelunden)
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
|