|
Løgstør Busterminal (Vesthimm. Komm.)
|
|
|
Kl. 20:10
|
|
Bus 57
|
B
|
|
Himmerlandsstien (Bredgade / Løgstør)
|
Kl. 20:11
|
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
|
Løgstør Øst (Aalborgvej / Vesthimmerlands Komm.)
|
Kl. 20:13
|
|
Kl. 20:13
|
|
|
|
|
Kornum (Aalborgvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
|
Møllevej (Aarsvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
|
Skarp Salling (Aarsvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
|
Gammel Vindblæs (Vilstedvej / Vesthimm. Komm)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
|
Vindblæs (Vilstedvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
|
Årupvej (Aarsvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
|
Gatten (Gatten Stationsvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
|
Søttrup (Søttrupvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
|
Kirkevej (Hvalpsundvej / Hornum)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
|
Alberts Plads (Havbrovej /Hornum/ Vesthim. komm)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
|
Grårup (Havbrovej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
|
Hvorvarp (Hvorvarpvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
|
Tolstrup (Aggersundvej / Aars)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
|
Nordvestvej (Vestre Boulevard / Aars / Vesthim. K)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
|
Vesthimmerlands Rådhus (Vestre Boulevard / Aars)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
|
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
A
|
|
Tokesvej (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
|
Aars Svømmehal (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
|
Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
|
Sjøstrup (Aggersundvej / Vesthimm. komm.)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
|
Binderup Central (Rebild Kommune)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
|
Borremose Efterskole (Løgstørvej/Rebild Kommune)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
|
Kongens Tisted (Løgstørvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
|
Gl. Nørager (Løgstørvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
|
Durup (Løgstørvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:15
|
|
Kl. 21:15
|
|
|
|
|
Nørager Station (Rebild Kommune)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
|
Sortebakken (Løgstørvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
|
Boldrupvej (Rebild Kommune)
|
Kl. 21:20
|
|
Kl. 21:20
|
|
|
|
|
Stenild (Løgstørvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:22
|
|
Kl. 21:22
|
|
|
|
|
Rørbækvej (Rebild Kommune)
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
|
Hørby (Løgstørvej / Mariagerfjord Kommune)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
|
Rosendalvænget (Løgstørvej / Hobro)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
|
Hobro Station (bus)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
|
Jernbanegade (Hobro)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
|
Fortunaparken (Jernbanegade / Hobro)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
|
Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)
|
Kl. 21:38
|
|
|
|
|
B
|